Yhteystiedot | Kesä 2018

Lapsi- ja nuorisotyöasiat

Niina Männistö 044 237 5641 niina.mannisto@(ät)utlook.com

Niko Sand 16.7. - 5.8. 044 363 1863 niko.sand1(ät)gmail.com

Leirikeskuksen tiedustelut

Timo Kataja 0400 602 035 timoka(ätjapo.fi

Maakunnalliset ja valtakunnalliset yhteydet

Ari Ahvenlampi 0400 130 555 ari.ahvenlampi(ät)japo.fi

Hallinnolliset asiat +Lähetyskirppu ja kahvila

Tuija Mattila 0400 867 186 tuija.mattila(ät)japo.fi

Solutyön pienryhmät

Jarkko Mikkola 040 586 3653 jarkkomikkola75(ät)gmail.com

Perhejuhlat temppelillä

Juhani Salo 044 299 6673 juhani.salo(ät)hotmail.fi

Talousasiat

Tapani Saarenlaita 0400 663 438 tapani.saarenlaita(ät)japo.fi

Esirukouspyynnöt, vierailijatarjoukset,ym.

pastorit.ahsrk(ät)gmail.com